Actueel weer Wortegem-Petegem
Laatste update: 2026-05-29 om 18:06 uur
| Temperatuur | 24.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.8 km/u uit NW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1023.0 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 38.5 km/u om 17:15 u |
| Minimum temp. | 20.5 °C om 02:29 u |
| Maximum temp. | 30.8 °C om 14:33 u |
| Windchill | 24.5 °C |
| Hitte index | °C |
| Dauwpunt | 18.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 70.0 % |
| Zonnestraling | 275.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 760.0 W/m2 om 13:28 u |
| UV index | 2.0 |
| Max. UV index | 7.0 om 13:28 u |
| Zon op | 05:40 u |
| Zon onder | 21:47 u |